نمایش نتایج: از 1 به 42 از 42

موضوع: مخالفت با گسترش رابطه

3028
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    تشکر شده 101 بار در 69 پست
    میزان امتیاز
    9

مخالفت با گسترش رابطه

چطور به پسری بفهمانیم او را برای دوستی معمولی می خواهیم نه دوست پسری؟
    سلام
    من حدود 8 ماه پیش یه شکست خیلی عمیق عشقی خوردم یعنی یه رقیب اومد و عشق سه ساله منو با خودش برد و خیلی داغون شدم. بعد از اون به توصیه مشاور برای سرگرم کردن خودم و اینکه دیگه به عشقم فکر نکنم و افسده تر نشم سعی کردم وقتمو با پسری که توی گروه دوستام بود و پیشنهاد می داد که جاهای جالب و پرهیجان (مثل اسکی و ...) بریم بگذرونم. اونم پسر خوبی بود و هیچوقت چشم دوست پسری-دوست دختری بهم نداشت و من باهاش راحت بودم و هرچند دوستش نداشتم و ندارم اما فقط بخاطر اینکه جاهای جالب می رفتیم و خوش می گذشت و برای اینکه بیکار و تنها نمونم باهاش قرار می ذاشتم اما از طرفی حدود دو هفته پیش که یه جایی رفته بودیم یه اتفاقی افتاد که من خیلی ناراحت شدم و اون برای آروم کردن من منو بغل کرد. اون موقع ناراحت نشدم اما از اون به بعد دیگه حتی توی خیابون هم که راه می ریم دستشو دور شونه هام میندازه که این موضوع خیلی اذیتم می کنه چونکه اصلا علاقه ای بهش ندارم. در عین حال نمی خوام که دوستی معمولیمون بهم بخوره و من دوباره تنها بشم. به نظر شما چطور باید باهاش رفتار کنم که هم نتونه بهم پیشنهاد بده که منم مجبور بشم بگم "نه" و رابطه کلا قطع بشه و هم دست از این رفتارهاش برداره؟

2. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : مخالفت با گسترش رابطه

سلام دوست عزیز..بزرگترین اشتباه بعد از شکست عشقی اینه که بریم با یکی دیگه و اون عاشق ما بشه و ما بهش حسی نداشته باشیم!! شما فکر میکردید اون فقط برای دوستی معمولی اومده با شما؟خب اون اقا هم دل داره..شما میخواید پیش شما باشه و همیشه با شما اما کاری به شما از نظر عشقی و... نداشته باشه..امکان نداره..
    اگه بره با یه دختری هم دوست بشه اون دختر دیگه اجازه نمیده این اقا با شما جایی بیاد...نظر من یا این اقا تنها بزارید یا واقعا باهاش باشید..
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

4. 4 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

آخه نمی دونم واقعا چیکار کنم
    روزی 20 بار زنگ و اس ام اس می زنه
    من جواب نمی دم اما دست بر نمی داره
    واقعا بهش علاقه ای ندارم
    هرچند برام خیلی سخته دوباره تنهایی رو تجربه کنم
    کاش به اون روزای اول برگردیم
    که باهام رسمی بود
    چیکار می تونم بکنم که این حسش نسبت به من از بین بره که فکر می کنه دوست دخترشم؟
    من خیلی سعی می کنم با کارام اینو بهش بفهمونم
    مثلا هرجا که میریم به اصرار دنگ خودمو حساب می کنم و ...
    به نظرتون انکه بهش بگم با کسی آشنا شدم اوضاع رو بهتر می کنه یا کلا اوضاع رو بهم میریزه؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    10

دقیقا نظر سعید قبول دارم
    یا باهاش باش یا اینکه کلا این رابطرو تموم کن
    اینکه دوست معمولی باشید باهم..با این شرایطی ک وجود داره امکان نداره
    سعی کن با دوستای دخترت بری بیرون و تفریح و خوش بگذرونی نه با ی اقا
    با دخترا از تنهایی دربیا ..با ی دوست واقعیه خانوم
    از اولم اشتباهت این بود ک ی اقا رو توی تنهاییات راه دادی
    الانم دیر نیس

7. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

اینکه با این آقا قطع رابطه کنم اتفاقیه که به هر حال دیر یا زود می افته
    اما من خواستم از شما راهنمایی بگیرم که ببینم آیا می شه به یه روشی این موضوع رو با گفتگو حل کرد تا کار به انجا نرسه
    مثلا از آقایونی که این پست رو می بینن خواهش می کنم که خودشونو جای این آقا بذارن ببینن طرف مقابلشون این موضوع رو چجوری و با چه لحنی بگه بهشون بر نمی خوره و به رابطه دوستی عادی باهاش ادامه میدن؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

ببین هیچی مهم تر از زندگی خودت نیست
    خیلی راحت بهش بگو من از این کارا اذیت میشم
    و هیچ علاقه ای بهت ندارم
    اصلا میتونی تو جواب اس ام اس هاش یه داداش بهش بگی که بدونه که تو فقط درحد داداشش میخوای باهاش درارتباط باشی نه بیشتر

طرز بیان صحبت کردن تو هم با اون پسر مهم
    بعد کم کم کم هی رابطتتو باهاش کم کن
    و بعد قطع رابطه گن
    زندگیت و هدفت و بساز بعد که از نظر فکری بالغ تر شدی خاستگار برات امد هرکددمشون به دلت نشست انتخاب کن
    وقتی. عشق به همسرت بدی میفهمی رابطه عشقی که با اون طرف داشتی چه چیز الکی بوده.

زندگی خییییلییی با ارزش تر از اون چیزی که فکرشو کنی
    هیچ وقت بخاطر کسی که ارزشت رو نمیفهمه خودتو اذیت نکن
    موفق باشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

چه عجب یکی پیدا شد که به فکر من باشه بجای اینکه به فکر اون باشن
    ممنون ایده ی خوبی بود که طرز حرف زدنمو باهاش عوض کنم
    اما در مورد داداش گفتن فکر نمی کنم جواب بده چونکه خودش اصن کلا همینطوری منو صدا می کنه و هیچوقت اسممو نمیگه همیشه اصطلاحات بازاری استفاده می کنه

12. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

این نوع رفتار شما یه جوری شده قانونه زندگیه همه ی ما آدما کسی که دوستمون داره ازش دوری میکنیم
    کسی که بی محلی میکنه جذبش میشیم
    چرا واقعا.......
    کدوم مشاوره ای همچین پیشنهادی به شما داده که باید با کسه دیگه رابطه برقرار کنید
    این اشتباه محضه شما در واقع برای آروم کردنه خودتون دارین با ایشون بازی میکنید خواهرگلم
    چرا باید حتما با کسی دوست باشین چراباید حتما جنس مخالف باشه
    اونم تو این دوره زمونه که کمتر کسی از دوستی با جنس مخالف سوء استفاده نمیکنه
    شما اگه واقعا بخواین میتونین این رابطه رو تمومش کنید اگه بهش علاقه ای ندارین واگه حس میکنید
    طرف مقابلتون داره بهتون وابسته میشه تنها راه قطع این رابطه س همین
    موفق باشین

14. 2 کاربران زیر از s@mira بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

لطفا اینطوری قضاوت نکنید
    من کل مشکلاتو باز نکردم. دوستی و رابطه با دوستای دختر راه حل مشکل من نیست. مشاوری که اون پیشنهادو به من داده و اون رابطه رو تایید کرده توی کارش وارده و با اشراف روی مشکل من این پیشنهادو داده. الانم قطع رابطه با این آقا رو توصیه نمی کنه و حتی پیشنهاد داده که بیشتر توی اون محیط باشم تا با افراد دیگه ای نظیر همین آقا آشنا بشم.
    اینجا همگی مدافع حقوق تضییع شده ی اون آقا شدن. اما من نمی دونم چه بدی در حقش کردم که انقدر محکوم می شم! من هیچ ابراز علاقه ای بهش نکردم و نخواهم کرد. هیچ هزینه ای هم بهش تحمیل نمی کنم. هیچ توقعی هم ندارم که وقتشو به من اختصاص بده بلکه اگه بخواد جایی (تفریحی) بره که تنهایی فاز نمی ده و از من بخواد که باهم بریم، میرم. جاهای رمانتیک مثل رستوران یا کافیشاپ یا ... که احساس کنم این فکرو که دوست دخترشم توی ذهنش تقویت می کنه باهاش نمیرم.
    من بدی در حقش نکردم و احساس گناه یا بده کار بودنم نمی کنم. تنها وظیفه ای که در قبالش احساس می کنم اینه که باید حتما بهش بگم که بهش علاقه ندارم و به اون چشم بهش نگاه نمی کنم.
    واسه همین مشورت می خوام از شما.
    ازتون می خوام روشی رو بهم نشون بدین که هم این حقیقت رو بهش بفهمونم و هم اینکه رابطه تموم نشه.

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda_arezou نمایش پست ها
    لطفا اینطوری قضاوت نکنید
    من کل مشکلاتو باز نکردم. دوستی و رابطه با دوستای دختر راه حل مشکل من نیست. مشاوری که اون پیشنهادو به من داده و اون رابطه رو تایید کرده توی کارش وارده و با اشراف روی مشکل من این پیشنهادو داده. الانم قطع رابطه با این آقا رو توصیه نمی کنه و حتی پیشنهاد داده که بیشتر توی اون محیط باشم تا با افراد دیگه ای نظیر همین آقا آشنا بشم.
    اینجا همگی مدافع حقوق تضییع شده ی اون آقا شدن. اما من نمی دونم چه بدی در حقش کردم که انقدر محکوم می شم! من هیچ ابراز علاقه ای بهش نکردم و نخواهم کرد. هیچ هزینه ای هم بهش تحمیل نمی کنم. هیچ توقعی هم ندارم که وقتشو به من اختصاص بده بلکه اگه بخواد جایی (تفریحی) بره که تنهایی فاز نمی ده و از من بخواد که باهم بریم، میرم. جاهای رمانتیک مثل رستوران یا کافیشاپ یا ... که احساس کنم این فکرو که دوست دخترشم توی ذهنش تقویت می کنه باهاش نمیرم.
    من بدی در حقش نکردم و احساس گناه یا بده کار بودنم نمی کنم. تنها وظیفه ای که در قبالش احساس می کنم اینه که باید حتما بهش بگم که بهش علاقه ندارم و به اون چشم بهش نگاه نمی کنم.
    واسه همین مشورت می خوام از شما.
    ازتون می خوام روشی رو بهم نشون بدین که هم این حقیقت رو بهش بفهمونم و هم اینکه رابطه تموم نشه.
    شما میخواید ما کار شما رو تایید کنیم
    اما از نظر من کارت به شدت اشتباهه
    تو تقریبا داری با زندگی یه آدم بازی می کنی
    صاف و پوست کنده بهش بگو اون رو برای وقت گذرونی میخوای گفت باشه اون موقع تو مسئولش نیستی
    اما مشاورتون مطمئنا اشتباه میکنه دیگه خود دانی

17. 2 کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

من نمی فهمم چرا فکر می کنید با "زندگیش" "بازی" می کنم؟!؟!؟!
    این آقا اگه از روز اول می گفت که با من قصد دوستی غیرمعمولی داره من غیرممکن بود که حتی جوابشو بدم چه اینکه بخوام باهاش جایی برم.
    چرا شما فکر می کنید همین که من باهاش جاهای تفریحی رفتم اون حق داره واسه خودش فکر کنه که من دوست د خترشم؟
    چرا توی کشور ما نمیشه دو تا آدم از جنس مخالف صرفا باهم دوست باشن و عشق و علاقه ی آنجنانی بینشون نباشه؟
    چشمها را باید شست!
    این آقا از اول اومد گفت جاهای خیلی جالبی وجود داره و برنامه های تفریحی زیادی هست که میتونیم برنامه ریزی کنیم و تور بذاریم واسه خودمون و همشو بریم. نیومد به من بگه من از تو خوشم میاد بیا با هم دوست بشیم!
    حالا شما قضاوت کنین. آیا مقصر منم که اون قصدشو از اول مطرح نکرده؟
    تازه همین الانشم من فکر نمی کنم که اون واقعا به من علاقه داره چونکه هنوزم چیزی بهم نگفته در این مورد. فقط از اینکه از اون حالت رسمی دراومده و صمیمی شده و دستشو دور شونه هام میندازه معذبم و دلم می خواد این موضوع رو یجوری که بهش بر نخوره بهش بگم تا دست از این کارش برداره

19. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

من نمی فهمم چرا فکر می کنید با "زندگیش" "بازی" می کنم؟!؟!؟!
    این آقا اگه از روز اول می گفت که با من قصد دوستی غیرمعمولی داره من غیرممکن بود که حتی جوابشو بدم چه اینکه بخوام باهاش جایی برم.
    چرا شما فکر می کنید همین که من باهاش جاهای تفریحی رفتم اون حق داره واسه خودش فکر کنه که من دوست د خترشم؟
    چرا توی کشور ما نمیشه دو تا آدم از جنس مخالف صرفا باهم دوست باشن و عشق و علاقه ی آنجنانی بینشون نباشه؟
    چشمها را باید شست!
    این آقا از اول اومد گفت جاهای خیلی جالبی وجود داره و برنامه های تفریحی زیادی هست که میتونیم برنامه ریزی کنیم و تور بذاریم واسه خودمون و همشو بریم. نیومد به من بگه من از تو خوشم میاد بیا با هم دوست بشیم!
    حالا شما قضاوت کنین. آیا مقصر منم که اون قصدشو از اول مطرح نکرده؟
    تازه همین الانشم من فکر نمی کنم که اون واقعا به من علاقه داره چونکه هنوزم چیزی بهم نگفته در این مورد. فقط از اینکه از اون حالت رسمی دراومده و صمیمی شده و دستشو دور شونه هام میندازه معذبم و دلم می خواد این موضوع رو یجوری که بهش بر نخوره بهش بگم تا دست از این کارش برداره
    دوست عزیز من و شما تو این کشور زندگی می کنیم با این فرهنگ و قانون
    مطمئن باش اون پسر تو ذهنش الان فکرهایی داره
    باید یه جایی این رابطه رو قطع کنی وگرنه مشکل درست میشه هر چه زودتر بهتر

21. کاربران زیر از Ashkan1989 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    من حدود 8 ماه پیش یه شکست خیلی عمیق عشقی خوردم یعنی یه رقیب اومد و عشق سه ساله منو با خودش برد و خیلی داغون شدم. بعد از اون به توصیه مشاور برای سرگرم کردن خودم و اینکه دیگه به عشقم فکر نکنم و افسده تر نشم سعی کردم وقتمو با پسری که توی گروه دوستام بود و پیشنهاد می داد که جاهای جالب و پرهیجان (مثل اسکی و ...) بریم بگذرونم. اونم پسر خوبی بود و هیچوقت چشم دوست پسری-دوست دختری بهم نداشت و من باهاش راحت بودم و هرچند دوستش نداشتم و ندارم اما فقط بخاطر اینکه جاهای جالب می رفتیم و خوش می گذشت و برای اینکه بیکار و تنها نمونم باهاش قرار می ذاشتم اما از طرفی حدود دو هفته پیش که یه جایی رفته بودیم یه اتفاقی افتاد که من خیلی ناراحت شدم و اون برای آروم کردن من منو بغل کرد. اون موقع ناراحت نشدم اما از اون به بعد دیگه حتی توی خیابون هم که راه می ریم دستشو دور شونه هام میندازه که این موضوع خیلی اذیتم می کنه چونکه اصلا علاقه ای بهش ندارم. در عین حال نمی خوام که دوستی معمولیمون بهم بخوره و من دوباره تنها بشم. به نظر شما چطور باید باهاش رفتار کنم که هم نتونه بهم پیشنهاد بده که منم مجبور بشم بگم "نه" و رابطه کلا قطع بشه و هم دست از این رفتارهاش برداره؟
    عزیزم الان هم شما فقط دو تا دوست هستید و کارهایی که ایشون انجام میده مثل همه افرادیه که دوست هم هستند

اگر واقعا میخوایت که از این حس و حال بیرون بیایت میتونستید بدون دخالت دادن جنس مخالف به این کار ادامه بدید

همین رابطه ساده شما با این پسر برای شما وابستگی به وجود میاره و روزی نگاه میکنید و میبینید که به این فرد هم وابسته شدید

بهتره برای رهایی از مشکلی خودتون رو از چاله به چاه نندازید و اگاهانه رفتار کنید اینطور رفتار کردن شما نوعی گول زدن خودتون محسوب میشه

23. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    10

رک ..واضح و بدون ابهام بهش بگو ازین رفتارش ناراحت میشی اذیت میشی...
    تو این مدت خودت بهتر شناختیش
    از شناختی ک نسبت بهش داری استفاده کن برای طرز بیانش
    بهش بفهمون ک برای تو فقط ی دوسته معمولیه یا ب قول معروف اجتماعی

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

توی اس ام اس بهش گفتم "داداش" واکنش شدید نشون داد

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

توی اس ام اس بهش گفتم "داداش" واکنش شدید نشون داد
    خب بزار واکنش نشون بده
    که چی
    باید این قضیه رو تموم کنی دیگه

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    واقعا باید متاسف شد
    نمیدونم چرا خانوما خودشون رو ابزار شهوت و سرگرمی عده ای فرصت طلب میکنن
    با این حال میدونن که فرجام این پدیده شوم چیه
    خیلی جالبه در اخر ( لحظه پشیمانی ) هم بیان میکنند : همه پسرا ادمای کثیفی هستن
    ارزش زن لحظه به لحظه داره تنزل پیدا میکنه < حیا به کلی ساقط شده

خانومها هم که ماشالا زود خام میشن و گول رفتار فریبنده این گرگ صفت ها رو میخورن و دراخر هم میان احساس پشیمانی میکنن
    اخه دوستی با فرد غریبه و مردی که نامحرم است اشکال نداره
    اگه اشکال نداره چرا این موضوع رو با خانواده تون مطرح نمیکنید؟؟؟؟؟> چرا به سایت پناه اوردین ؟؟؟؟؟خودتون واقفین این رابطه غلط بوده و این کار زشته و از خانواده پنهان میکنید ولی طعمه ی این جاهل شدین

در اخر هم میگین نمیخوام دوستی معمولی مون بهم بخوره !!!!!!!!!!! تکلیفتون با خودتون هم مشخص نیست
    ته ته این رابطه به روابط نامشروع جنسی ختم میشه و هدف این اقا لذت و هوس بازیه وگرنه اصلا نیازی به شما نداره
    به عنوان یه پسر عرض کنم خدمتتون : پسری که ببینه یه دختر به راحتی پا میده ، مطمئن باش به این مقدسات تره هم واست خورد نمیکنه چه برسه به توهمات واهی و ساخته و پرداخته ذهن دخترا ( عشق )

شما داری تنهاییتون رو با این رابطه غلط توجیه میکنی !!! باید خیلی از نظر شخصیتی ضعیف باشین که این اقا شما رو بازیچه خودش قرار بده
    اینجا باید بگیم افت بر چنین پدر و مادرهایی که واقعا لیاقت ... رو هم ندارن چه برسه به ...
    مقصر شما نیستی مقصر خانواده شماست
    بعد میگن چرا به دخترا ازادی مطلق نمیدین !!! نتیجش میشه این .
    وقتی خلا عاطفی رخ بده ناخواسته به انحراف کشیده میشه
    اگه این خانوم هم ازنظر محبت و عاطفه تامین میشد این مسائل شوم پدیدار نمیشد
    به جای اینکه راه درست رو نشون جوونا بدن دارن شب و روز فریاد ازادی سر میدن
    ازادی سر منو بخوره ، جوونا رو دریابید

والله اگه خواهر و ناموس من بخوان از این غلطا بکنن بلایی سرشون میاوردم که تو تاریخ ثبت کنن
    زنی که حیا نداره به نظر من و جامعه زن نیست یه اسبا بازیه برای سرگرمی و تامین شهوت انسان های پست هستش که بعد از یه مدت ازش سیر میشن و واسشون تکراری میشه و با احساسات یه دختر بازی میکنن . و مردان جامعه هیچ گاه زندگی مشترک خود را با چنین افرادی اغاز نخواهند کرد
    حالا شما پیدا کن پرتغال فروش را
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

28. 2 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

چشمها را باید شست!
    تو هیچ کجای دنیا این قضیه شدنی نیست.
    دختر خوب چرا همش میخوای واقعیت رو نادیده بگیری؟
    زن و مرد برای تکمیل هم آفریده شدن. این قانون طبیعته. جنس نر همیشه نسبت به جنس ماده گرایش داره. نه فقط تو آدما، تو همه موجودات همینطوره.
    شما سعی داری صورت مساله رو پاک کنی، اصرار داری بدون جاذبه جنسی هم میشه با یه مرد صرفا دوست شد.
    ولی این شدنی نیست. یه مثال ساده برات میزنم. فرض کن شما ازدواج کردی و همسرتم خیلی دوست داری. همسر شما با یه خانم ارتباط دوستانه برقرار میکنه، تاکید هم داره که فقط با هم دوستن (مثل چیزی که تو ذهن شماست)، شما میتونی این موضوع رو نادیده بگیری؟
    مطمئن باش نمیتونی، چون خودتم میدونی این روابط نهایتا به یه چیز ختم میشه. سعی نکن خلاف جهت رودخونه شنا کنی. یه کم واقع بین باش.
    بهتره با یه مشاور حضوری صحبت کنی تا اصلا علت این نوع گرایش در شما مشخص بشه.

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15431
    تشکـر
    1,705
    تشکر شده 2,460 بار در 1,195 پست
    میزان امتیاز
    11

عزیزم ب حرف دوستان گوش بده
    این جا ما شما رو نمیشناسیم ک بد تو بخوایم
    دارن مسیردرستو نشونت میدن ک چیکار کنی
    بهتره کلا قطع رابطه بشی با این آقا
    حرفاتو بهش بگین تلفنی بعد گوشیتونو خاموش کنین
    و اصلا دیگه روشن نذارین
    امضای ایشان
    من ریشه های تو را دریافته ام

با لبانت برای همه لبها سخن گفته ام

و دستهایت با دستان من آشناست

در خلوت روشن با تو گریسته ام برای خاطر زندگان

و در گورستان تاریک با تو خوانده ام زیباترین سرودها را

زیرا که مردگان این سال عاشقترین زندگان بوده اند

31. کاربران زیر از سوگل1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    تو هیچ کجای دنیا این قضیه شدنی نیست.
    دختر خوب چرا همش میخوای واقعیت رو نادیده بگیری؟
    زن و مرد برای تکمیل هم آفریده شدن. این قانون طبیعته. جنس نر همیشه نسبت به جنس ماده گرایش داره. نه فقط تو آدما، تو همه موجودات همینطوره.
    شما سعی داری صورت مساله رو پاک کنی، اصرار داری بدون جاذبه جنسی هم میشه با یه مرد صرفا دوست شد.
    ولی این شدنی نیست. یه مثال ساده برات میزنم. فرض کن شما ازدواج کردی و همسرتم خیلی دوست داری. همسر شما با یه خانم ارتباط دوستانه برقرار میکنه، تاکید هم داره که فقط با هم دوستن (مثل چیزی که تو ذهن شماست)، شما میتونی این موضوع رو نادیده بگیری؟
    مطمئن باش نمیتونی، چون خودتم میدونی این روابط نهایتا به یه چیز ختم میشه. سعی نکن خلاف جهت رودخونه شنا کنی. یه کم واقع بین باش.
    بهتره با یه مشاور حضوری صحبت کنی تا اصلا علت این نوع گرایش در شما مشخص بشه.

ببخشیدا شما دارید راجب جامعه ایران صحبت میکنید تو جامعه های خارجی جنبشون خیلیییییی بالاست

ایرانی ها جنبه های این نوع دوستی هارو ندارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ببخشیدا شما دارید راجب جامعه ایران صحبت میکنید تو جامعه های خارجی جنبشون خیلیییییی بالاست

دقیقا

35. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    10

چرا اصرار دارین یه مدینه فاضله از کشورای دیگه ترسیم کنین؟ آدم که نباید همه چیزو خودش تجربه کنه. میشه از تجربیات دیگرون هم استفاده کرد. اتفاقا آزادی روابط تو کشورای غربی نتیجه ای جز سست شدن بنیان خونواده ها نداشته. خودتون یه نگاه به آمار و ارقام بندازین. اونجا خونواده ها از هم پاشیدن، چند درصد از بچه هاشون هم سایه پدر بالا سرشونه، هم مادر؟
    اگه روابط زن و مرد، تو اون کشورها روشنفکرانه بوده، پس اینهمه طلاق چرا پیش میاد؟
    مگه میشه یه زن و مرد باهم درد و دل کنن، قربون صدقه هم برن، بهم محبت کنن، اسمشم بذارن دوستی معمولی؟ حتی اگه دختر خانم قبول کنه، مردها نمیتونن به همین قضیه بسنده کنن. ذات مرد همینه. مسائل جنسی همیشه براش تو اولویته. نمیگم چیز بدیه ها. نه. اتفاقا برای بقای نسل بشر لازمه.
    ولی من نظرم اینه که نه تو ایران و نه هیچ جای دیگه نمیشه خلاف این عمل کرد. فرض کنین این خانم، تو یه کشور دیگه با این آقا آشنا میشد، دیگه اون آقا به عنوان شریک زندگی به . ایشون نگاه نمیکرد؟

37. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چرا اصرار دارین یه مدینه فاضله از کشورای دیگه ترسیم کنین؟ آدم که نباید همه چیزو خودش تجربه کنه. میشه از تجربیات دیگرون هم استفاده کرد. اتفاقا آزادی روابط تو کشورای غربی نتیجه ای جز سست شدن بنیان خونواده ها نداشته. خودتون یه نگاه به آمار و ارقام بندازین. اونجا خونواده ها از هم پاشیدن، چند درصد از بچه هاشون هم سایه پدر بالا سرشونه، هم مادر؟
    اگه روابط زن و مرد، تو اون کشورها روشنفکرانه بوده، پس اینهمه طلاق چرا پیش میاد؟
    مگه میشه یه زن و مرد باهم درد و دل کنن، قربون صدقه هم برن، بهم محبت کنن، اسمشم بذارن دوستی معمولی؟ حتی اگه دختر خانم قبول کنه، مردها نمیتونن به همین قضیه بسنده کنن. ذات مرد همینه. مسائل جنسی همیشه براش تو اولویته. نمیگم چیز بدیه ها. نه. اتفاقا برای بقای نسل بشر لازمه.
    ولی من نظرم اینه که نه تو ایران و نه هیچ جای دیگه نمیشه خلاف این عمل کرد. فرض کنین این خانم، تو یه کشور دیگه با این آقا آشنا میشد، دیگه اون آقا به عنوان شریک زندگی به . ایشون نگاه نمیکرد؟

عزیزم شما فقط فیلم هایی که پخش میکنن میبینید و حرفهاتون دقیقا عین فیلم های که میذارن

و اگرنه اگه ادم جنبه این دوستی ها داشته باشه خیلی هم خوبه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

39. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

بله کشورهایی خارجی جنبشون بالاس. مثلا زن مشکلی نداره شوهرش شب بره با یه فاحشه بخابه. اونجا به اسم آزادی نهایت سو استفاده ابزاریو از زن میکنن. کسی که رابطه جنسیش براحتی تامینه معلومه دو سه تا دوستم میگیره برای فقط حرف زدن خیلیم جنبشون بالاس ارواح عمشون (مردها همه جا یک رنگن همین مردای با جنبه غربیو بیار ایران بعد از یکسال اگه .... اینجاش بد اموزی داره) . واقعا این صحبتا عجیبه

40. کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad89 نمایش پست ها
    بله کشورهایی خارجی جنبشون بالاس. مثلا زن مشکلی نداره شوهرش شب بره با یه فاحشه بخابه. اونجا به اسم آزادی نهایت سو استفاده ابزاریو از زن میکنن. کسی که رابطه جنسیش براحتی تامینه معلومه دو سه تا دوستم میگیره برای فقط حرف زدن خیلیم جنبشون بالاس ارواح عمشون (مردها همه جا یک رنگن همین مردای با جنبه غربیو بیار ایران بعد از یکسال اگه .... اینجاش بد اموزی داره) . واقعا این صحبتا عجیبه
    واقعا باهاتون موافقم. همین خانومایی که دارن به اسم آزادی و روشنفکری، از چنین دوستیهایی حمایت میکنن، مطمئنم طاقت ندارن شوهرشون یه زن غریبه رو به اسم کوچیک صدا کنه، چه برسه بخواد باهاش دوست معمولی هم باشه.
    توروخدا یه کم واقع بین باشین. من میگم شاااااید یه خانم بتونه فارغ از مسائل جنسی با یه مرد صمیمی بشه، ولی مردها عمرا بتونن، چه تو ایران، چه هرجای دیگه.

42. 2 کاربران زیر از talieh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

واقعا نمیدونم. بعض از ذهنیت های شما از دوستی چی بگم که زرتی میکشونیدش به مسائل جنسی. ..دقیق منم همینو میگم که همتون از دوستی های دختر و پسر فقط جنسیسشو برداشت کردید که بازم برمیگرده به جنبه

درضمن من دوستی های دختر و پسر مجرد گفتم نه متاهل

بیخیال. ترجیح میدم باهاتون بحث نکنم

هرکس طرز تفکر و دیگاه خودشو داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

واقعا باهاتون موافقم. همین خانومایی که دارن به اسم آزادی و روشنفکری، از چنین دوستیهایی حمایت میکنن، مطمئنم طاقت ندارن شوهرشون یه زن غریبه رو به اسم کوچیک صدا کنه، چه برسه بخواد باهاش دوست معمولی هم باشه.
    توروخدا یه کم واقع بین باشین. من میگم شاااااید یه خانم بتونه فارغ از مسائل جنسی با یه مرد صمیمی بشه، ولی مردها عمرا بتونن، چه تو ایران، چه هرجای دیگه.

خب معلوم نمیتونم همسرم ببینم چووون که تو ایران این مسئله جا افتاده ما تو این جامعه بزرگ شدیم. و برامون هم سخت شده و جنبه مواجه شدن باهاش هم نداریم ....من نگفتم خودم همچین کسیم ......درضمن من نگفتم دوستی های که خانم متاهل ....من دوستی های دختر و پسر مجرد واقعا تو ایران جنبه نیست
    دختره با پسره دوست میشه زرتی وابستش میشه. زرتی پسر بهش دوتا کلمه عاشقانه گفت عاشق میشه و وابسته جنبه این و نداره که این ها ممکنه دوروغ باشه ..و پسر از این دوستی ها یاد گرفته به دختر ابراز علاقه کنه و باهاش رابطه جنسی داشته باشه....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

موافقم. خودشون هم اگر اینجوری که شما میگید نباشن میفهمن بیمار هستن و فوری با چندتا قرص درستش میکنن.
    ویرایش توسط s.vs : 05-20-2015 در ساعت 06:33 PM

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8327
    تشکـر
    9
    تشکر شده 46 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    10

واقعا نمیدونم به بعضبعضی از ذهنیت های شما از دوستی چی بگم که زرتی میکشونیدش به مسائل جنسی. ..دقیق منم همینو میگم که همتون از دوستی های دختر و پسر فقط جنسیسشو برداشت کردید که بازم برمیگرده به جنبه

بیخیال. ترجیح میدم باهاتون بحث نکنم

هرکس طرز تفکر و دیگاه خودشو داره
    مشکل شما اینه که فقط از جنبه دختر قضیه رو نگاه میکنید و چیزی که مخالف ذهنیتتون باشه رو رد میکنید. توصیه میکنم یه مقدار بیشتر در مورد پسرها مطالعه کنید. شما چه بالا برید چه پایین بیاید رابطه دوستی پسر و دختر (اگر به قصد ازدواج نباشه ) آسیب زا هست. در مورد مردای غربیم دچار سو تفاهم عمیقی شدید. هم چنین ذات مردا اینطوریه که ممکنه در مقابل مسایل جنسی وسوسه شن همون طور که ذات دخترها این طوره که در مورد مسایل احساسی اسیب پذیرترن. این دلیل نمیشه شما به پسرا توهین کنید و بگید همش به فکر روابط جنسین . خوبه پسرا بگن چیه همش دخترها در مورد مسایل احساسی صحبت میکنن خب ذاتشون اینه دیگه

47. 2 کاربران زیر از mohammad89 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14931
    تشکـر
    97
    تشکر شده 115 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

مشکل شما اینه که فقط از جنبه دختر قضیه رو نگاه میکنید و چیزی که مخالف ذهنیتتون باشه رو رد میکنید. توصیه میکنم یه مقدار بیشتر در مورد پسرها مطالعه کنید. شما چه بالا برید چه پایین بیاید رابطه دوستی پسر و دختر (اگر به قصد ازدواج نباشه ) آسیب زا هست. در مورد مردای غربیم دچار سو تفاهم عمیقی شدید. هم چنین ذات مردا اینطوریه که ممکنه در مقابل مسایل جنسی وسوسه شن همون طور که ذات دخترها این طوره که در مورد مسایل احساسی اسیب پذیرترن. این دلیل نمیشه شما به پسرا توهین کنید و بگید همش به فکر روابط جنسین . خوبه پسرا بگن چیه همش دخترها در مورد مسایل احساسی صحبت میکنن خب ذاتشون اینه دیگه
    ایول بابا! من نمیدونستم شماها هم تو این سایت عضو هستید.... دارم حرف حساب هم میخونم بالاخره

49. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

این یکی حرفتون موافقم شاید واقعا من فقط دارم از جنبه دختر بودن در نظر میگیریم

ِاین حرفتون قانعم کرد من پسر نیستم که. جنسشون بشناسم شاید اینجور که شما میگید درسته مرسی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    10

من ابدا قصد توهین نداشتم. فقط داشتم از جنبه فیزیولوژی به قضیه نگاه میکردم.
    کاملا حق با شماست. منم منظورم همین بود، که زن و مرد از نظر ساختاری متفاوت هستن.
    اگه نتونستم منظورمو درست برسونم یا باعث رنجش کسی شدم عذر میخوام.

51. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    با سلام و ادب

دوستی یه دختر و پسر به هر شکل و نحوی باشه ؛ طبق تئوری خودم ؛ بعد از سه جلسه ودر محیط خلوت ؛ به تمنیات از طرف پسر ختم میشه و اکثرا" در مورد دوست اولیها به روابط هم ختم میشه !!

در مورد شما چون آبدیده شدین و این مراحل رو پشت سر گذاشتین ؛ یاد عشق قدیمی و نداشتن جاذبه کافی در مورد این پسر و آقا ؛ فعلا شمارو مجاب نکرده تا روابط خودتونو عمیق تر کنید .
    اما بنا به گفته خودتون به بهانه تنهائی و خود خواهی خودتون هم ؛ از ادامه رابطه نمی تونید صرف نظر کنید !!و قطع رابطه هم در کار نیست .

بطور کلی تا وقتی که دوستی هست ؛ رابطه هم هست و بوجود میاد ؛ فقط شما دارین گناه خودتونو درقالب اینکه عشقی در کار نیست کتمان میکنید ؛ آیا اگر مثلا" عشقی بود اونوقت اون آقا اجازه بهره برداری داشت و اشکالی هم از نظر شما نداشت ؟؟؟

آیا از طریق همین سایت مشاور سرچ کردین ببینید که اکثر عشقهای ناشی از دوستی به هر دلیل به سر انجام نمی رسه ؟؟و دست آخر یه دختر که مفعول واقع شده باقی میمونه و دلی شکسته وخاطراتی تلخ که بعدا" باید یه بدبختی به نام شوهر عواقب اونو تحمل کنه ؟؟!!

و ثابت شده دخترانی که توسط چند نفر مورد استفاده قرار میگیرن ؛ بعدا" دچار تنوع طلبی شده و عمدتا" به دلیل عادت به لذت روابط پنهانی ؛ اگر خدائی نکرده شوهر هم کنند به شوهرانشون اکثرا" خیانت میکنند ؟؟؟

آیا شما راه زندگیتونو انتخاب کردین ؟؟ آیا در زندگی شما جائی برای خدا و گناه و آخرت هم هست ؟؟ آیا چون فقط عشقی به این پسر ندارین ؛ نمی خواین خودتونودر اختیارش قرار بدین یا نه اصول و جهان بینی شما به نحویه که کلا" مخالف این عمل هستید که از نظر مذهب زنا محسوب میشه ؟؟

به هرطریق ما که نمیتونیم بگیم این کار رو بکن یا نکن ؛ ولی خدا بیامرز مادرم همیشه میگفت هرچی بریزی تو آش زندگیت ؛ همونا تو قاشقت میاد !!

برای آینده چه برنامه ای دارید ؟؟ اگر صاحب دختری بشید و مثلا" با یه دوربین مداربسته ببینید که عین شما داره عمل میکنه ؛ چیکار میکنید ؟؟

دنیاطلبی عمدتا" در مال اندوزی و روابط جنسی نمود پیدا میکنه و سایر کمبودهای روان شناخی هم به نوعی ریشه در همین دو موضوع اصلی دارند .

اما درنهایت باید خدمت خواهر گرامی عرض کنم ؛ که طبق گفته صریح قرآن خداوند به همه بندگانش فرصتی برای شناخت حق و تمیز دادن راه درست و راست رو میده و این فرصت برای افرادی چندین بار تکرار میشه تا راهشونو پیدا کنند و برای برخی هم فقط یکبار فرصت داده میشه

و هیچ کس خودش نمی دونه که چند بار خدا به اون فرصت دوباره اندیشی و توبه رو خواهد داد ؛ لذا به زندگیتون از زاویه دیگه هم نگاه کنید و بشدت در طرز تفکرتون تجدید نظر کنید .

52. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    با سلام و ادب

دوستی یه دختر و پسر به هر شکل و نحوی باشه ؛ طبق تئوری خودم ؛ بعد از سه جلسه ودر محیط خلوت ؛ به تمنیات از طرف پسر ختم میشه و اکثرا" در مورد دوست اولیها به روابط هم ختم میشه !!

در مورد شما چون آبدیده شدین و این مراحل رو پشت سر گذاشتین ؛ یاد عشق قدیمی و نداشتن جاذبه کافی در مورد این پسر و آقا ؛ فعلا شمارو مجاب نکرده تا روابط خودتونو عمیق تر کنید .
    اما بنا به گفته خودتون به بهانه تنهائی و خود خواهی خودتون هم ؛ از ادامه رابطه نمی تونید صرف نظر کنید !!و قطع رابطه هم در کار نیست .

بطور کلی تا وقتی که دوستی هست ؛ رابطه هم هست و بوجود میاد ؛ فقط شما دارین گناه خودتونو درقالب اینکه عشقی در کار نیست کتمان میکنید ؛ آیا اگر مثلا" عشقی بود اونوقت اون آقا اجازه بهره برداری داشت و اشکالی هم از نظر شما نداشت ؟؟؟

آیا از طریق همین سایت مشاور سرچ کردین ببینید که اکثر عشقهای ناشی از دوستی به هر دلیل به سر انجام نمی رسه ؟؟و دست آخر یه دختر که مفعول واقع شده باقی میمونه و دلی شکسته وخاطراتی تلخ که بعدا" باید یه بدبختی به نام شوهر عواقب اونو تحمل کنه ؟؟!!

و ثابت شده دخترانی که توسط چند نفر مورد استفاده قرار میگیرن ؛ بعدا" دچار تنوع طلبی شده و عمدتا" به دلیل عادت به لذت روابط پنهانی ؛ اگر خدائی نکرده شوهر هم کنند به شوهرانشون اکثرا" خیانت میکنند ؟؟؟

آیا شما راه زندگیتونو انتخاب کردین ؟؟ آیا در زندگی شما جائی برای خدا و گناه و آخرت هم هست ؟؟ آیا چون فقط عشقی به این پسر ندارین ؛ نمی خواین خودتونودر اختیارش قرار بدین یا نه اصول و جهان بینی شما به نحویه که کلا" مخالف این عمل هستید که از نظر مذهب زنا محسوب میشه ؟؟

به هرطریق ما که نمیتونیم بگیم این کار رو بکن یا نکن ؛ ولی خدا بیامرز مادرم همیشه میگفت هرچی بریزی تو آش زندگیت ؛ همونا تو قاشقت میاد !!

برای آینده چه برنامه ای دارید ؟؟ اگر صاحب دختری بشید و مثلا" با یه دوربین مداربسته ببینید که عین شما داره عمل میکنه ؛ چیکار میکنید ؟؟

دنیاطلبی عمدتا" در مال اندوزی و روابط جنسی نمود پیدا میکنه و سایر کمبودهای روان شناخی هم به نوعی ریشه در همین دو موضوع اصلی دارند .

اما درنهایت باید خدمت خواهر گرامی عرض کنم ؛ که طبق گفته صریح قرآن خداوند به همه بندگانش فرصتی برای شناخت حق و تمیز دادن راه درست و راست رو میده و این فرصت برای افرادی چندین بار تکرار میشه تا راهشونو پیدا کنند و برای برخی هم فقط یکبار فرصت داده میشه

و هیچ کس خودش نمی دونه که چند بار خدا به اون فرصت دوباره اندیشی و توبه رو خواهد داد ؛ لذا به زندگیتون از زاویه دیگه هم نگاه کنید و بشدت در طرز تفکرتون تجدید نظر کنید .
    چنتا موردو مطرح کردین که باید یکی یکی بهشون جواب بدم:
    این تئوری شما نمی دونم روی چه حساب کتابیه و طبق چه آمار و منابع مستند به این عدد " 3" زسیدین! {اینم از عادات ما ایرانیا که بدون هیچ منبع و مرجع مشخص واسه خودمون عدد و رقم نازل می کنیم!} اما خب بگذریم، اگه شما جوابتون در خصوص این موردی که من مطرح کردم بوده باید بگم که من هرگز نه با این آقا که با "هیچ" پسر دیگه ای در یک محیط خلوت قرار نگرفتم که بخواد منجر به تمنیات بشه یا بخواد "آبدیده" بشم!{اینم باز از همون مورداست! نمی دونم به چه حقی به خودتون اجازه دادید به من برچسب بچسبونید و این اصطلاح رو استفاده کنید.}
    مورد دوم اینه که پرسیدید اگه عشق وجود داشت اون آقا اجازه "بهره برداری" داشت؟ اولا متاسفم برای همه ی کسانی{چه خانوم چه آقا} که این موضوع رو بهره برداری می دونن! اگه "عشق" واقعی و علاقه ی دوطرفه وجود داشته این موضوع به هیچ عنوان اسمش بهره برداری نیست. {بقیه متنتون هم پر از همچین اصطلاحاتیه که همشون بار توهین آمیز و غلط دارن مثل "مفعول واقع شدن" یا "توسط چند نفر مورد استفاده قرار گرفتن" یا "خود رو در اختیار کسی قرار دادن" و ...}
    خلاصه متنتون اصلا مودبانه نبود.
    اما جواب من :
    من بر خلاف شما{و اکثر آقایونی که ذیل این سوال پاسخ دادن} که جنس خودتون رو پست و کثیف می دونید و معتقدید تمام مردان بلا استثنا و بطور اتوماتیک و غیرارادی و غریزی دنبال مسائل جنسی هستن و این تو ذاتشونه و نمی تونن عوضش کنن و ... معتقد هستم که مردانی هم وجود دارند که جنبه ی انسانی بالایی دارند و دنبال این مسائل نیستند. انقدر سیاه به جنس شمان گاه نمی کنم. انسان انسانه و برخلاف حیوان می تونه روی رفتار و کردار خودش کنترل داشته باشه و غریزه ی خودشو عقب برونه. این تفکر "حیوان انگاری" و "مگس انگاری" و "تسلیم غریزه انگاری" هستش که باعث شده زنان در کشور ما از ورود به ورزشگاه ها محروم باشن. همین تفکر هست که باعث شده ما زنان مجبور باشیم توی هوای گرم و سرد خودمونو توی یک پوشش اجباری به نام حجاب زندانی کنیم و ...
    من هم مثل شما بهتون توصیه می کنم : "لذا به زندگیتون از زاویه دیگه هم نگاه کنید و بشدت در طرز تفکرتون تجدید نظر کنید ."

54. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5582
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 655 بار در 279 پست
    میزان امتیاز
    10

این که میفرمایید در کشورهای خارجی این نوع دوستی ها جنبشون بالاست غیر قابل قبوله وربطی به خارج و داخل نداره
    بلکه مسئله حیا و غیرت مطرحه
    باید بگیم در فرهنگ لیبرال . حالا این فرهنگ میتونه بین خانواده های ایرانی هم باشه . ربطی به خارج و داخل نداره
    در فرهنگ لیبرالی مسئله حیا و غیرت و عفت اصلا مطح نیست
    حالا اینکه کسی حیا و غیرت نداره باید بگیم جنبش خیلی بالاست !!!!!!
    اگه کسی با شوهر خودت ، همسر خودت ، ناموس خودت رابطه برقرار کنه میگی خیلی باجنبست و جنبش خیلی بالاست
    ما پیرو مذهب و ایین و فرهنگ اصیل و ناب خودمون هستیم و این انحرافات بشری که عده ای دارن به حوانان القا میکنن مثل همین خانم صاحب پست که میگه چشم ها رو باید شست ، نتیجه ای جز کم خردی و درک ناکافی از زندگی صحیح و سالم و بندگی خداوند نیست

خوف این دارم مردان و زنان جامعه در اینده بیان برای همسرانشون به سلیقه و فشارخود ، دوست دختر و دوست پسر انتخاب کنند
    و افرادی پیدا خواهند شد که فردا بیان پست بزارن و بگن مشکل داریم و شوهرم واسم دوست پسر نمیگیره یا بالعکس!!!!!

شما نمیخواد چشم های ما رو بشوری کمی خردمندانه رفتار کن لا اقل اگر دین نداری
    حضرت میگه : اگه دین ندارین ازاده باشید . شما اسیر شهوات نفسانی خودتون شدید و دارین به پای و اراده خود به باتلاقی فرو میرین که رهایی از ان ممکن نیست

وگرنه اصلا به این شکست عشقی خودتون فکر کردین ؟؟؟
    چرا اون مرد شما رو رها کرد ؟؟؟
    اگه به شما علاقه مند بود هیچ وقت تنهات نمیزاشت؟؟؟ پس عشقی درکار نبوده و یه وسیله بیش نبودی
    رقیب اصلی زندگیتون همین افکار غلط شماست که قطعا اگه ادامه بدین شکست مجدد خواهی خورد
    ویرایش توسط پسرک 22 : 05-21-2015 در ساعت 01:18 PM
    امضای ایشان
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

55. کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=yalda_arezou;87609]چنتا موردو مطرح کردین که باید یکی یکی بهشون جواب بدم:
    این تئوری شما نمی دونم روی چه حساب کتابیه و طبق چه آمار و منابع مستند به این عدد " 3" زسیدین! {اینم از عادات ما ایرانیا که بدون هیچ منبع و مرجع مشخص واسه خودمون عدد و رقم نازل می کنیم!} اما خب بگذریم، اگه شما جوابتون در خصوص این موردی که من مطرح کردم بوده باید بگم که من هرگز نه با این آقا که با "هیچ" پسر دیگه ای در یک محیط خلوت قرار نگرفتم که بخواد منجر به تمنیات بشه یا بخواد "آبدیده" بشم!{اینم باز از همون مورداست! نمی دونم به چه حقی به خودتون اجازه دادید به من برچسب بچسبونید و این اصطلاح رو استفاده کنید.}
    مورد دوم اینه که پرسیدید اگه عشق وجود داشت اون آقا اجازه "بهره برداری" داشت؟ اولا متاسفم برای همه ی کسانی{چه خانوم چه آقا} که این موضوع رو بهره برداری می دونن! اگه "عشق" واقعی و علاقه ی دوطرفه وجود داشته این موضوع به هیچ عنوان اسمش بهره برداری نیست. {بقیه متنتون هم پر از همچین اصطلاحاتیه که همشون بار توهین آمیز و غلط دارن مثل "مفعول واقع شدن" یا "توسط چند نفر مورد استفاده قرار گرفتن" یا "خود رو در اختیار کسی قرار دادن" و ...}
    خلاصه متنتون اصلا مودبانه نبود.
    اما جواب من :
    من بر خلاف شما{و اکثر آقایونی که ذیل این سوال پاسخ دادن} که جنس خودتون رو پست و کثیف می دونید و معتقدید تمام مردان بلا استثنا و بطور اتوماتیک و غیرارادی و غریزی دنبال مسائل جنسی هستن و این تو ذاتشونه و نمی تونن عوضش کنن و ... معتقد هستم که مردانی هم وجود دارند که جنبه ی انسانی بالایی دارند و دنبال این مسائل نیستند. انقدر سیاه به جنس شمان گاه نمی کنم. انسان انسانه و برخلاف حیوان می تونه روی رفتار و کردار خودش کنترل داشته باشه و غریزه ی خودشو عقب برونه. این تفکر "حیوان انگاری" و "مگس انگاری" و "تسلیم غریزه انگاری" هستش که باعث شده زنان در کشور ما از ورود به ورزشگاه ها محروم باشن. همین تفکر هست که باعث شده ما زنان مجبور باشیم توی هوای گرم و سرد خودمونو توی یک پوشش اجباری به نام حجاب زندانی کنیم و ...
    من هم مثل شما بهتون توصیه می کنم : "لذا به زندگیتون از زاویه دیگه هم نگاه کنید و بشدت در طرز تفکرتون تجدید نظر کنید ."[/QUOTE

لا اکراه الدین

در دین اجبار نیست و نمی پرستم آنچه شما می پرستید ؛ و شماهم نپرستید آنچه ما میپرستیم ؛ و موکد میکنم نمی پرستم آنچه شما می پرستید ؛ هر کس به اعتقاد خود باشد بهتر است و هرکاری دوست دارید بکنید !!

من فقط وظیفه داشتم راه درست را نشان شما بدهم .و آیه 121 از سوره هود جواب صریحی به امثال شرایط شماداده و سرنوشت قوم هود و لوط و.. هم به عنوان در س عبرت یاد آور شده و بعد از اون هم نزول عذاب رو در قالب حوادث پیش بینی نشده باید منتظر بود !!
    ویرایش توسط ali502902700 : 05-25-2015 در ساعت 05:14 PM

57. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

امروز رفته بودیم بولینگ انقدر "داداش" "داداش" بهش گفتم که خودش ماجرا رو متوجه شد و دیگه دست از اون رفتار برداشت و مثل قبل رسمی شد.

59. کاربران زیر از yalda_arezou بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب دیگه نظر من. بود میشه 50تومن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

61. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16374
    تشکـر
    23
    میزان امتیاز
    9

خب دیگه نظر من. بود میشه 50تومن
    ممنون عضقم نظرت یه دنیا ارزش داشت

63. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ممنون عضقم نظرت یه دنیا ارزش داشت

فدات عزیزم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

64. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    11

فدات عزیزم
    چکارش کردی؟مجابشکردی خودکشی کنه؟ خخخ
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

65. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    چکارش کردی؟مجابشکردی خودکشی کنه؟ خخخ

نوچ
    تایپک هارو بخون میفهمی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)